Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 12 kwietnia 2015 r., Druga Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego. Będzie to godzina łaski.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00 i Msza święta wieczorna.
  3. W najbliższy piątek tj. 17 kwietnia będą prowadzone rozmowy z dziećmi i rodzicami przed I Komunią św. od godziny 17:00 do 20:00 i w sobotę 18 kwietnia od godz. 9:00 do 14:00.
  4. W naszej Parafii organizujemy jednodniową Pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Pielgrzymka odbędzie się 16 maja tj. w sobotę. Wyjazd o godz. 6:00. Jest to pielgrzymka pod hasłem „Odnowa w Duchu Świętym”. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  5. W najbliższą niedzielę tj. 19 kwietnia po Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej i dla rodziców tych dzieci w związku z I rocznicą Komunii św. tych dzieci.
  6. Także w najbliższą niedzielę tj. 19 kwietnia rozpoczyna się w kościele ogólnopolski tydzień biblijny. Tego też dnia o godzinie 19:00 ks. Maciej zaprasza na kolejne spotkania biblijne. Tematem spotkania będzie Księga Psalmów – jak modlić się psalmami, jak je rozmieć i jak czytać. Spotkanie odbędzie się w kościele.
'