Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 10 maja 2015 r. Szósta Niedziela Wielkanocna

  1. Nabożeństwa majowe w naszej Parafii odprawiane są w niedziele o godzinie 17:30 a dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18:00.
  2. Dzisiaj 10 maja o godzinie 17:00 rozpoczynamy nauki dla narzeczonych, którzy przygotowują się do sakramentu małżeństwa. Spotkania na starej plebanii wejście od strony Kancelarii.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godzinie 18:00, Msza święta wieczorna, nabożeństwo majowe oraz pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie i uroczysta procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej na zewnątrz kościoła.
  4. W czwartek obchodzić będziemy święto świętego Macieja Apostoła. O godzinie 17:30 Adoracja w ciszy i o 18:00 Msza święta wieczorna w intencji naszego księdza Macieja (po mszy złożymy życzenia) i nabożeństwo majowe.
  5. W sobotę 16 maja  z naszej Parafii udaje się jednodniowa Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy. Wyjazd o godz. 6:00. Jest to pielgrzymka pod hasłem „Odnowa w Duchu Świętym”.
  6. Także w sobotę obchodzić będziemy Uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i Męczennika – patrona Polski.
  7. W najbliższą niedzielę tj. 17 maja obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. Ofiary złożone na tacę, w najbliższą niedzielę, przeznaczone będą na potrzeby organizacyjne Światowych Dni Młodzieży organizowane w Polsce w 2016 roku.
  9. Tak jak tydzień  temu ogłaszaliśmy, dziś przy wyjściu z kościoła możemy wyrazić swoje wsparcie osobom poszkodowanym, w tym szczególnie pomoc dla wszystkich cierpiących w szpitalach pozbawianych podstawowych środków medycznych, w Nepalu składając ofiary do puszek. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

10.  Dziś o godzinie 19:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury przy ulicy Stępkowskiego 17 odbędzie się Koncert Papieski „Niech Zstąpi Duch Twój”, na który serdecznie zaprasza Burmistrz Tarczyna Pani Barbara Galicz i Gminny Ośrodek Kultury.

11.  Ks. Maciej zaprasza na kolejne spotkanie biblijne w najbliższą niedzielę 17 maja o godzinie 19:00, spotkanie w kościele. Temat: Jak w biblii spotkać Maryję?, Maryjna modlitwa i lektura Pisma Świętego.

'