Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 03 stycznia 2016 r. Druga Niedziela po Bożym Narodzeniu.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy świętej o godzinie 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.
 2. Jutro, w poniedziałek Msza święta Wypominkowa będzie odprawiona o godzinie 8:00 rano
 3. Trwa Wizyta Duszpasterska zwaną Kolędą, której celem jest pobłogosławienie domu, rodziny i bliższe poznanie problemów nurtujących naszych parafian. Bardzo prosimy aby każdego dnia mógł ktoś przyjechać po księdza i po zakończonej wizycie odwieść do domu. Rodzina, u której jest ksiądz odprowadza do sąsiadów. Na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona, kropidło, Pismo Święte i ewentualnie zeszyt do lekcji religii. Ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia
 4. Plan Kolędy:
  1. Poniedziałek 4 stycznia  - ulica Błońska (także bloki); ulica Rynek i Niecała.
  2. Wtorek 5 stycznia  - ulica Mszczonowska i Zatylna; ulica 1-go Maja, Dolna i Miodowa; ulica Komornicka.
  3. Czwartek 7 stycznia – ulica Grójecka; ulica Działkowa, Sportowa; ulica Reszki i Czarnieckiego.
  4. Piątek 8 stycznia – ulica Warszawska, także blok 3A i 3B.
  5. Sobota 9 stycznia  – Janówek, Świętochów.
 5. W tych dniach nie będzie Mszy świętej o godzinie 18:00.
 6. W najbliższą środę 6 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy świętej będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Kredę i kadzidło będzie można nabyć na stoliku przy wejściu do kościoła. Poświęconą kredą wypisujemy na drzwiach przy wejściu do domu pierwsze litery imion trzech Mędrców K+M+B 2016 na znak, że tu mieszka rodzina katolicka. Kadzidłem okadzamy mieszkanie i dom, aby wszyscy domownicy byli obdarzeni dobrym zdrowiem i błogosławieństwem Bożym
 7. W najbliższą niedzielę będzie to druga niedziela miesiąca ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia.
'