Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 10 stycznia 2016 r. Niedziela Chrztu Pańskiego.

 1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia.
 2. Trwa Wizyta Duszpasterska zwaną Kolędą, której celem jest pobłogosławienie domu, rodziny i bliższe poznanie problemów nurtujących naszych parafian. Bardzo prosimy aby każdego dnia mógł ktoś przyjechać po księdza i po zakończonej wizycie odwieść do domu. Rodzina, u której jest ksiądz odprowadza do sąsiadów. Na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona, kropidło, Pismo Święte i ewentualnie zeszyt do lekcji religii. Ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia
 3. Plan Kolędy:
  1. Poniedziałek 11 stycznia  -Jeziorzany, ulica Stępkowskiego (bez bloków), Górna Pogodna.
  2. Wtorek 12 stycznia  - Al. Krakowska i ulice: Kotorydzka, Orzechowa, Żytnia i Polna; ul. Stępkowskiego 14A, Osiedle Tarczynianka 1 i 2.
  3. Środa 13 stycznia - Osiedle Tarczynianka 3, 4, 5, 6; ulica Owocowa 3 i 5.
  4. Czwartek 14 stycznia – ulica Owocowa 7,ulica Kolejowa, stacja kolejowa; Osiedle Ustronie 1 i 2.
  5. Piątek 15 stycznia – Osiedle Ustronie 3, 4, 5, 6.
  6. Sobota 16 stycznia  – ulice: Lipowa, Akacjowa, Klonowa, Jodłowa, Malinowa i Świerkowa; ulice: Szarych Szeregów, Zawilec, Niezapominajki, Tulipanowa Różana, Wąska, Wrzosowa; ulice: Gawarskiego, Słoneczna, Dębowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Brzozowa.
 4. W tych dniach nie będzie Mszy świętej o godzinie 18:00.
 5. W najbliższą niedzielę 17 stycznia o godzinie 16:00 w Sali Teatralnej w GDK w Tarczynie odbędą się pięknie przygotowane Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego. Po przedstawieniu, uczniowie tego Liceum przeprowadzą dobrowolną zbiórkę pieniędzy  na rzecz ciężko chorego brata jednej z uczennic.
'