Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 31 stycznia 2016 r. Czwarta niedziela zwykła.

  1. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 10:30 odbędzie się spotkanie modlitewne dla Apostolat Maryjnego.
  2. Jutro o godzinie 18:00 Msza święta wypominkowa z czytaniem Wypominek rocznych.
  3. W najbliższy wtorek 2 lutego obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego – Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Msze święte: 7:00, 8:00, 16:00 i 18:00. Podczas każdej Mszy świętej będzie obrzęd poświęcenia gromnic – świec, na znak, że Najświętsza Maryja Panna przyniosła do świątyni największe Światło Świata – Pana  Jezusa. We wtorek po raz ostatni będziemy śpiewać kolędy.
  4. W środę będziemy obchodzić wspomnienie świętego Błażeja Biskupa i Męczennika, o godzinie 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta wieczorna. Po Mszy specjalne błogosławieństwo świecami dla ludzi chorych szczególnie chorych na gardło.
  5. W czwartek o godzinie 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. O godzinie 18:00 Msza święta wieczorna.
  6. W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze święte o godzinie 7:00, 8:00 dla dzieci o godzinie 16:00, a dla dorosłych o godzinie 18:00 Msza święta wieczorna i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. W najbliższą niedzielę będzie to pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy świętej o godzinie 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe, a ofiary złożone na tacę będą przeznaczone zapłacenie rachunków za ogrzewanie naszego kościoła.
  8. W naszej Parafii organizujemy Pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 16 – 23 kwietnia 2016 roku. Osoby zainteresowane udziałem w tej pielgrzymce mogą się zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
'