Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 01 stycznia 2017 r. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy świętej o godzinie 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.
 2. Trwa Wizyta Duszpasterska zwaną Kolędą, której celem jest pobłogosławienie domu, rodziny i bliższe poznanie problemów nurtujących naszych parafian. Bardzo prosimy aby każdego dnia mógł ktoś przyjechać po księdza i po zakończonej wizycie odwieść do domu. Rodzina, u której jest ksiądz odprowadza do sąsiadów. Na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona, kropidło, Pismo Święte i ewentualnie zeszyt do lekcji religii. Ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia
 3. Plan Kolędy:
  1. Poniedziałek 2 stycznia  - ulica Błońska,
  2. Wtorek 3 stycznia  - ulica Warszawska
  3. Środa 4 stycznia - ulica 1-go Maja, Dolna i Miodowa; Jeziorzany; ulica Grójecka,
  4. Czwartek 5 stycznia – ulica Mszczonowska, Ogrodowa, Pocztowa, Kółkowa; ulica Reszki i Czarnieckiego; ulica Rynek i Niecała.
  5. Sobota 7 stycznia – ulica Działkowa, Sportowa oraz Wola Przypkowska
 4. W tych dniach nie będzie Mszy świętej o godzinie 18:00, a sprawy kancelaryjne załatwiane będą rano w godzinach 9:00 – 10:00.
 5. W najbliższy piątek 6 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, z racji uroczystości nie ma postu. Msze święte będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy świętej będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Kredę i kadzidło będzie można nabyć na stoliku przy wejściu do kościoła. Poświęconą kredą wypisujemy na drzwiach przy wejściu do domu pierwsze litery imion trzech Mędrców K+M+B 2017 na znak, że tu mieszka rodzina katolicka. Kadzidłem okadzamy mieszkanie i dom, aby wszyscy domownicy byli obdarzeni dobrym zdrowiem i błogosławieństwem Bożym.
 6. Organizujemy w naszej Parafii wyjazd wypoczynkowo-leczniczy do Truskawca w dniach 26 lutego do 7 marca 2017 roku oraz trzecią grupę do Fatimy w dniach 7 – 17 maja 2017 r.
 7. W najbliższą niedzielę będzie to druga niedziela miesiąca ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia.
'