Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 08 stycznia 2016 r. Niedziela Chrztu Pańskiego.

 1. Pogrzeb księdza proboszcza z Leśnej Polany, ks. Andrzeja Roszkowskiego odbędzie się w najbliższą środę 11 stycznia. Msza święta w Leśnej Polanie zostanie odprawiona o godzinie 9:30 a następnie pogrzeb będzie na cmentarzu parafialnym w rodzinnym Kotuniu w Diecezji Siedleckiej.
 2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia.
 3. Trwa Wizyta Duszpasterska zwaną Kolędą, której celem jest pobłogosławienie domu, rodziny i bliższe poznanie problemów nurtujących naszych parafian. Bardzo prosimy aby każdego dnia mógł ktoś przyjechać po księdza i po zakończonej wizycie odwieść do domu. Rodzina, u której jest ksiądz odprowadza do sąsiadów. Na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona, kropidło, Pismo Święte i ewentualnie zeszyt do lekcji religii. Ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia
 4. Plan Kolędy:
  1. Poniedziałek 09 stycznia  - ul. Błońska (nowe bloki), ulica Komornicka, Al. Krakowska i Zatylna,  ulice: Kotorydzka, Orzechowa, Żytnia i Polna;.
  2. Wtorek 10 stycznia  - ul. Stępkowskiego, Górna, Pogodna i Szkolna; ulica Owocowa 3.
  3. Środa 11 stycznia – ulica Owocowa 5; Osiedle Tarczynianka 1.
  4. Czwartek 12 stycznia – Osiedle Tarczynianka 2, 3, 4, 5.
  5. Piątek 13 stycznia – Osiedle Tarczynianka 6, 7; stacja kolejowa, ulica Warszawska 3A i 3B.
  6. Sobota 14 stycznia  – Janówek.
 5. W tych dniach nie będzie Mszy świętej o godzinie 18:00.
 6. Dzisiaj o godzinie 15:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu góralskiego. Wstęp wolny, szczegóły.
 7. W najbliższą niedzielę 15 stycznia o godzinie 16:00 w Sali Teatralnej w GDK w Tarczynie odbędą się pięknie przygotowane Jasełka Bożonarodzeniowe pt. Gdzie jest nasze Betlejem w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkól im. Ireny Sendlerowej.
 8. Organizujemy w naszej Parafii wyjazd wypoczynkowo-leczniczy do Truskawca w dniach 26 lutego do 7 marca 2017 roku oraz trzecią grupę do Fatimy w dniach 7 – 17 maja 2017 r.
'