Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 15 stycznia 2017 r. Druga niedziela zwykła.

 1. Trwa Wizyta Duszpasterska zwaną Kolędą, której celem jest pobłogosławienie domu, rodziny i bliższe poznanie problemów nurtujących naszych parafian. Bardzo prosimy aby każdego dnia mógł ktoś przyjechać po księdza i po zakończonej wizycie odwieść do domu. Rodzina, u której jest ksiądz odprowadza do sąsiadów. Na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona, kropidło, Pismo Święte i ewentualnie zeszyt do lekcji religii. Ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia
 2. Plan Kolędy:
  1. Poniedziałek 16 stycznia  - ulica Stępkowskiego 14A, Osiedle Ustronie 1 i 2.
  2. Wtorek 17 stycznia  - Osiedle Ustronie 3, 4, 5 i 6.
  3. Środa 18 stycznia – Osiedle Ustronie 7, 8, 9 i ul. Ks. Oszkiela 14.
  4. Czwartek 19 stycznia – ul. Ks. Oszkiela 14A i 14B oraz ul. Ziółkowskiego 12 i 12A.
  5. Piątek 19 stycznia – ul. Ziółkowskiego 12B, 12C, 14.
  6. Sobota 23 stycznia - ulice: Lipowa, Akacjowa, Klonowa, Jodłowa, Malinowa i Świerkowa; ulice: Szarych Szeregów, Zawilec, Niezapominajki, Tulipanowa Różana, Wąska, Wrzosowa; ulice: Gawarskiego, Słoneczna, Dębowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Brzozowa.
 3. W tych dniach nie będzie Mszy świętej o godzinie 18:00.
 4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę na spłatę naszego zadłużenia.
 5. Dzisiaj o godzinie 16:00 w Sali Teatralnej w GDK w Tarczynie odbędą się pięknie przygotowane Jasełka Bożonarodzeniowe pt. Gdzie jest nasze Betlejem w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkól im. Ireny Sendlerowej.
 6. W środę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Tematem tegorocznego tygodnia są słowa z drugiego Listu do Koryntian: „Pojednanie – Miłość Chrystusa przynagla nas”.
'