Dnia 22 stycznia 2017 r. Trzecia niedziela zwykła.

1. Trwa Wizyta Duszpasterska zwaną Kolędą, której celem jest pobłogosławienie domu, rodziny i bliższe poznanie problemów nurtujących naszych parafian. Bardzo prosimy aby każdego dnia mógł ktoś przyjechać po księdza i po zakończonej wizycie odwieść do domu. Rodzina, u której jest ksiądz odprowadza do sąsiadów. Na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona, kropidło, Pismo Święte i ewentualnie zeszyt do lekcji religii. Ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia
  2. Plan Kolędy:
    1. Poniedziałek 23 stycznia  - ul. Ziółkowskiego 8/10, 14A, 14B.
    2. Od wtorku 24 stycznia  – Jeżeli ktoś nie było podczas wyznaczonej kolędy a miałby życzenie zaprosić księdza, aby ksiądz poświęcił mieszkanie i wspólnie się pomodlił może to uczynić zgłaszając się do księdza celem ustalenia terminu kolędy.
  3. Od środy będzie Msza święta o godzinie 18:00 i czynna Kancelaria (od poniedziałku do piątku 16:00 - 17:00 a w soboty 9:00 - 10:00).
  4. W środę zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Wezwani, by ogłaszać wielkie dzieła Pana”.
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godzinie 18:00 i Msza święta wieczorna.
  2. W czwartek o godzinie 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. O godzinie 18:00 Msza święta wieczorna.
  3. W najbliższy piątek o godzinie 18:00 Msza święta wieczorna i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W najbliższą niedzielę o godzinie 10:30 będzie spotkanie modlitewne dla Apostolatu Maryjnego.
  5. Koncert zespołu „Moja Rodzina” będzie w dnia 29 stycznia (niedziela) 2017 r., o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17.

10.  Organizujemy w naszej Parafii wyjazd wypoczynkowo-leczniczy do Truskawca w dniach 26 lutego do 7 marca 2017 roku. Są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy.