Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 11 marca 2018 r. Czwarta niedziela Wielkiego Postu.

  1. Dzisiaj 11 marca 2018 roku w naszej Parafii rozpoczynamy czas Rekolekcji Wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas wszystkich mszy świętych. Rekolekcje prowadzi ks. prof. Tomasz Bieliński, Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszam. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać raz w tygodniu odpust zupełny.
  3. We wtorek 13. marca o godzinie 13:00 modlić się będziemy w intencji o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla chorych i cierpiących. Będzie to dzień chorych w naszej parafii. Po Mszy św. chorzy i ludzie w podeszłym wieku otrzymają sakrament namaszczenia chorych. Bardzo prosimy bliskich i znajomych o pomoc osobą starszym i chorym w dotarciu do kościoła
  4. W czwartek o godzinie 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. O godzinie 18:00 Msza święta wieczorna.
  5. W najbliższy piątek Msze święte o godzinie 7:30, dla dzieci o godzinie 17:00,  po niej nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci. Po Mszy świętej o godzinie 18:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych.
  6. W najbliższą niedzielę o godzinie 10:30 spotkanie modlitewne dla Apostolatu Maryjnego , po Mszy św. o godzinie 11:00 odbędzie się w naszym kościele zebranie dla dzieci, które w tym roku będą obchodzić rocznicę I Komunii Świętej i rodziców tych dzieci. a  nabożeństwo Gorzkich Żali o godzinie 17:30, po Mszy św. o godzinie 18:00 będzie spotkanie biblijne.
  7. Zgodnie z naszą tradycją są zbierane ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. Zwracam się z serdeczną prośbą do Pań i Panów sołtysów o pomoc odnośnie zbiórki ofiar na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. W zakrystii są listy z upoważnieniem. Za każdą okazaną pomoc składam serdeczne Bóg zapłać.
  8. W ostatnim czasie otrzymałem ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa od mieszkańców ul. Owocowa i Stacja Kolejowa, ul. Oszkiela 14, 14A, 14B, Osiedle Ustronie 4 i 7, Osiedla Tarczynianka blok 6. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać i tym, którzy trudząc się zbierali te ofiary. Za każdą okazaną pomoc składam serdeczne Bóg zapłać.
  9. Już za dwa tygodnie niedziela Palmowa. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. ministranci przed kościołem sprzedawać będą piękne palmy. Dochód zasili fundusz ministrancki.

 

Rekolekcje Wielkopostne 2018

11 marca 2018 niedziela - Nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas wszystkich mszy świętych.

Program Rekolekcji Wielkopostnych przez pozostałe trzy dni jest taki sam:

7:00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych

9:30 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci ze Szkoły Podstawowej

11:00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla młodzieży z Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych.

13:00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych

17:00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych

19:00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla starszej młodzieży i dorosłych

Spowiedź dla wszystkich we wtorek 13 marca od 7:00 i podczas każdej mszy św.

Rekolekcje prowadzić będzie ks. Prof. Tomasz Bieliński, Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej.

'