Dnia 10 września 2017 r. Dwudziesta trzecia niedziela zwykła.

1. Dzisiaj niedziela, 10 września, podczas Mszy świętej o godzinie 11:00 będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci. Dziewczynki będą ustawiać tornistry i plecaki przed ołtarzem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, a chłopcy przed ołtarzem św. Mikołaja, aby z Bożym błogosławieństwem rozpocząć nowy rok szkolny. Po Mszy św. o godzinie 11:00 odbędzie się w kościele pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci, celem przygotowania do I komunii świętej w przyszłym roku. Na to spotkanie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  2. Po Mszy św. O godzinie 11:00 spotkanie Misji św. Teresy Od Dzieciątka Jezus.
  3. Dzisiaj Dożynki Gminne, podczas Mszy świętej o godzinie 18:00 w szczególny sposób będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony.
  4. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 18:00 odbędzie się w kościele pierwsze spotkanie dla młodzieży z III klasy Gimnazjum celem przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Na spotkanie zapraszamy także rodziców.
  5. W środę 13 września, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godzinie 18:00, po Mszy świętej Nabożeństwo Fatimskie i procesja ze świecami i z Figurką Matki Bożej na zewnątrz kościoła. Po procesji spotkanie pielgrzymów, którzy w tym roku byli w Fatimie.
  6. W czwartek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, o godzinie 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. O godzinie 18:00 Msza święta wieczorna. Po Mszy św. Ks. Jarosław zaprasza na spotkanie ministrantów z gimnazjum i liceum.
  7. W najbliższą sobotę 16 września o godzinie 10:00 spotkanie ministrantów i chętnych do posługi przy ołtarzu chłopców ze szkoły podstawowej.