Dnia 09 września 2018 r. Dwudziesta trzecia niedziela zwykła.

1. Dzisiaj niedziela, 9 września, podczas Mszy świętej o godzinie 11:00 będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci. Dziewczynki będą ustawiać tornistry i plecaki przed ołtarzem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, a chłopcy przed ołtarzem św. Mikołaja, aby z Bożym błogosławieństwem rozpocząć nowy rok szkolny. Po Mszy św. o godzinie 11:00 odbędzie się w kościele pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci, celem przygotowania do I komunii świętej w przyszłym roku. Na to spotkanie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  2. W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godzinie 18:00.
  3. W czwartek 13 września, o godzinie 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy, wieczorna Mszą św. o godzinie 18:00, po Mszy świętej Nabożeństwo Fatimskie i procesja ze świecami i z Figurką Matki Bożej na zewnątrz kościoła.
  4. W piątek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego O godzinie 18:00 Msza święta wieczorna i koronka do Miłosierdzia Bożego
  5. Za tydzień  Dożynki Gminne, podczas Mszy świętej o godzinie 18:00 w szczególny sposób będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony.
  6. Panowie z Monaru, który jest na terenie naszej Parafii, zwrócili się z prośbą o pomoc w skompetowaniu ubrań na zimę. Pomoc koordynuje ks. Jarosław i kleryk Albert.
  7. Próba scholi dziecięcej będzie we wtorek o godzinie 17:00, a w środę o godzinie 16:00 próba Chóru Parafialnego.