Dnia 04 listopada 2018 r. Trzydziesta pierwsza niedziela zwykła.

1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy świętej o godzinie 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe, o godzinie 17:00 nauki dla narzeczonych, którzy w najbliższym czasie przygotowują się do sakramentu małżeństwa.
  2. Od 1 do 8 listopada włącznie można uzyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza (także teren wokół kościoła) odmówienie modlitwy za zmarłych i być w stanie łaski uświęcającej. Codziennie można ofiarować odpust za inną osobę ze zmarłych.
  3. Dbajmy o czystość na cmentarzu oraz zachowanie szacunki i powagi na tym miejscu jakim jest cmentarz miejsce, w przyszłości, naszego spoczynku.
  4. Przyjmujemy na Wypominki za naszych bliskich zmarłych po każdej Mszy świętej w zakrystii oraz w kancelarii.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00 i Msza święta wieczorna.
  6. W czwartek o godzinie 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. O godzinie 18:00 Msza święta wieczorna.
  7. W najbliższy piątek o 18:00 Msza święta wieczorna i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  8. W najbliższą niedzielę 11 listopada rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Po południu MDK zaprasza na koncert.
  9. W najbliższą niedzielę,  z racji drugiej niedzieli miesiąca, ofiary złożone na tacę w przeznaczone będą na spłatę zadłużenia, Bóg zapłać za już złożone ofiary na ten cel.
  10. Są wolne intencje Mszy św.