Dnia 08 lipca 2018 r., czternasta niedziela zwykła.

1. Dzisiaj jest drugą niedzielę miesiąca, ofiary złożone na tacę w przeznaczone będą na prace gospodarcze w parafii.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00 i Msza święta wieczorna.
  3. W czwartek o godzinie 17:30 Adoracja w ciszy, o 18:00 Msza święta wieczorna.
  4. W piątek 13 lipca, o godzinie 18:00 Msza święta wieczorna i Nabożeństwo Fatimskie.
  5. Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich dzieci i młodzieży, a także do rodziców: w okresie urlopów i wakacji nie zapominajmy o Mszy świętej w niedzielę a rano i wieczorem o modlitwie – pacierzu.
  6. W lipcu i sierpniu zmienia się rozkład mszy świętych odprawianych w naszym kościele w dni powszednie. Msze św. będą odprawiane o godzinie 7:30 i 18:00.