Wtorek, 31 marca 2020 r.   (V tydzień Wielkiego Postu)

V niedziela Wielkiego Postu,
29 marca 2020 r.

Czasem wydaje się, że kończy się nawet nadzieja i trzeba się poddać losowi. Tam, gdzie kończy się porządek świata, zaczyna się strefa Boga. Łazarz jest wyraźnym świadkiem Boga życia. W całym swoim trudzie zostaw miejsce na Obecność Boga. Ufaj wbrew świadectwu oczu.

1. Dziś o 18.30 rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne transmitowane na kanale YouTube, które wygłosi ks. bp Michał Janocha w kościele seminaryjnym. Zachęcam do uczestnictwa.
  2. W związku z ograniczeniami w uczestnictwie w nabożeństwach, na Mszach Świętych proszę o uczestnictwo osób, które zamówiły intencje (nie więcej niż 5 osób). Nabożeństwa Gorzkich żali, drogi krzyżowej i pierwszosobotnie zostają odwołane. Proszę uczestniczyć w nich przez media lub samemu w domu.
  3. Spowiedź proszę umówić z księdzem indywidualnie.

W roku 2020 zapraszamy na wydarzenia:

(środa)
Msza Święta prymicyjna ks. Konrada Jasińskiego
26 lipca
(niedziela)
  Poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców
6-7 sierpnia   Gościmy 309. Warszawską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę
  Dożynki gminne
  Uroczystość odpustowa Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Suma odpustowa o godz. 12.30
  Sakrament bierzmowania na Mszy Świętej o godz. 18.00
- 1 grudnia
  Parafialne rekolekcje adwentowe
6 grudnia
  Odpust patrona parafii, św. Mikołaja

I. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego stosujemy się tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika naszego serwisu internetowego. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

1. dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,

2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,

3. utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,

4. dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

IV. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

Przeglądarka Opera

Przeglądarka Firefox