Wtorek, 19 stycznia 2021 r.   (II tydzień Okresu Zwykłego)   św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa - wspomnienie obow.

Rok św. Józefa

II niedziela zwykła,
 17 stycznia 2021 r.

"Czego szukacie? (...) Chodźcie, a zobaczycie". To znaczy: spróbujcie żyć bliżej ze Mną, beze Mnie nie ma życia.

1. Od jutra zaczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
    2. W środę 20 stycznia o 18.00 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    3. W czwartek 21 stycznia po Mszy Świętej o 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy.
    4. W sobotę 23 stycznia przypada 8. rocznica śmierci kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski.
    5. W minionym tygodniu zostało zmienione nagłośnienie w naszym kościele. Część kosztów została pokryta z ofiar złożonych przez dzieci komunijne i młodzież bierzmowaną. "Bóg zapłać" za te ofiary.
    6. "Bóg zapłać" za ofiary "kolędowe" składane na potrzeby naszej parafii.

W roku 2020 zapraszamy na wydarzenia:

(środa)
Msza Święta prymicyjna ks. Konrada Jasińskiego
26 lipca
(niedziela)
  Poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców
6-7 sierpnia   Gościmy 309. Warszawską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę
  Dożynki gminne
19 i 20 września
  Pierwsza Komunia Święta
sobota - godz. 10.00 i 12.00, niedziela - godz. 11.00
  Uroczystość odpustowa Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Sumę odpustową o godz. 12.30 odprawi ks. prałat Marian Raciński, ekonom Archidiezji Warszawskiej.

Wizytacja kanoniczna parafii ks. bp Piotr Jarecki
Sakrament bierzmowania na Mszy Świętej o godz. 18.00

- 1 grudnia
  Parafialne rekolekcje adwentowe
6 grudnia
  Odpust patrona parafii, św. Mikołaja

I. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego stosujemy się tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika naszego serwisu internetowego. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

1. dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,

2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,

3. utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,

4. dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

IV. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

Przeglądarka Opera

Przeglądarka Firefox