Wtorek, 27 października 2020 r.   (XXX tydzień Okresu Zwykłego)

Pamiętajmy o naszych zmarłych.

XXX niedziela zwykła,
 25 października 2020 r.

Jezus buduje Świątynię Swego Ciała. My nią jesteśmy. Zasadą duchowej świątyni jest przyjęcie życia łaski. Żyjesz łaską?

1. Dziś nie będzie spotkania Apostolatu Maryjnego i grupy biblijnej.
  2. Dziś o 17.00 będzie kolejne spotkanie dla narzeczonych.
  3. We wtorek 27 października nie będzie spotkania chóru parafialnego.
  4. W środę 28 października o 18.00 jest nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych codziennie o 17.30.
  6. W najbliższą niedzielę 1 listopada jest uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta o 12.30 będzie odprawiona za zmarłych (przyjmujemy intencje). Po Mszy Świętej będzie procesja żałobna wokół kościoła i czytane będą wypominki jednorazowe. Nie będzie modlitw na cmentarzu.
  7. Przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe w zakrystii, w kancelarii i na cmentarzu w sobotę 31 października od 9.00 do 13.00 i w niedzielę 1 listopada od 9.00 do 12.00.
  8. Przez cały listopad można zyskać odpust zupełny i ofiarować jedynie za zmarłych, nawiedzając cmentarz lub kościół.
  9. W piątek 30 października zapraszamy dzieci na nabożeństwo różańcowe. Będzie rozdanie nagród za uczestnictwo w różańcu. Dzieci prosimy, aby przyniosły indeksy w środę.
  10. W naszej świątyni, przy obecnych ograniczeniach może uczestniczyć 60 osób. Prosimy o zachowywanie wszystkich obowiązujących nas przepisów.

W roku 2020 zapraszamy na wydarzenia:

(środa)
Msza Święta prymicyjna ks. Konrada Jasińskiego
26 lipca
(niedziela)
  Poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców
6-7 sierpnia   Gościmy 309. Warszawską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę
  Dożynki gminne
19 i 20 września
  Pierwsza Komunia Święta
sobota - godz. 10.00 i 12.00, niedziela - godz. 11.00
  Uroczystość odpustowa Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Sumę odpustową o godz. 12.30 odprawi ks. prałat Marian Raciński, ekonom Archidiezji Warszawskiej.

Wizytacja kanoniczna parafii ks. bp Piotr Jarecki
Sakrament bierzmowania na Mszy Świętej o godz. 18.00

- 1 grudnia
  Parafialne rekolekcje adwentowe
6 grudnia
  Odpust patrona parafii, św. Mikołaja

I. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego stosujemy się tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika naszego serwisu internetowego. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

1. dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,

2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,

3. utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,

4. dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

IV. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

Przeglądarka Opera

Przeglądarka Firefox