Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r.   (II tydzień Okresu Zwykłego)   św. Sebastiana, męczennika - wspomnienie dow.

II Niedziela zwykła,
19 stycznia 2020 r.

Świat współczesny - podobnie jak ten w czasach Jana Chrzciciela, św. Pawła - ciągle potrzebuje świadków,
którzy sami otrzymawszy najpierw Dobrą Nowinę, głoszą ją aż po krańce ziemi.

1. Dziś o 16.00 i 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury będzie spektakl jasełkowy pt. "W kolejce po Miłość", który przygotowali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie. Zapraszają p. Dyrektor, Rada Pedagogiczna i uczniowie liceum.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o 18.00 będzie spotkanie grupy biblijnej.
  3. W czwartek 23 stycznia przypada 7. rocznica śmierci ks. kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski.
  4. W niedzielę 26 stycznia po Mszy Świętej o 9.30 będzie spotkanie Apostolatu Maryjnego w szkole. Zapraszamy.
  5. Kolęda w tym tygodniu:
    W poniedziałek 20 stycznia od 16.30:
    - dwóch księży: ul. Owocowa - blok 5.
    We wtorek 21 stycznia od 16.30:
    - dwóch księży: ul. Owocowa - blok 7 i stacja PKP.
    W środę 22 stycznia od 16.30:
    - pierwszy ksiądz: os. Tarczynianka - blok 1;
    - drugi ksiądz: os. Tarczynianka - blok 2;
    - trzeci ksiądz: os. Tarczynianka - blok 3 i 4.
    We czwartek 23 stycznia od 16.30:
    - pierwszy ksiądz: os. Tarczynianka - blok 5 i 6;
    - dwóch księży: os. Ustronie - blok 2;
    W piątek 24 stycznia od 16.30:
    - pierwszy ksiądz: os. Ustronie - blok 1;
    - drugi ksiądz: os. Ustronie - blok 3;
    - trzeci ksiądz: os. Ustronie - blok 4.
    W sobotę 25 stycznia od 9.30:
    - trzej księża: Wola Przypkowska.
    W poniedziałek 27 stycznia od 16.30:
    - pierwszy ksiądz: os. Ustronie - blok 5;
    - drugi ksiądz: os. Ustronie - blok 6;
    - trzeci ksiądz: os. Ustronie - blok 7.

W roku 2020 zapraszamy na wydarzenia:

(środa)
Msza Święta prymicyjna ks. Konrada Jasińskiego
26 lipca
(niedziela)
  Poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców
6-7 sierpnia   Gościmy 309. Warszawską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę
  Dożynki gminne
  Uroczystość odpustowa Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Suma odpustowa o godz. 12.30
  Sakrament bierzmowania na Mszy Świętej o godz. 18.00
- 1 grudnia
  Parafialne rekolekcje adwentowe
6 grudnia
  Odpust patrona parafii, św. Mikołaja

I. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego stosujemy się tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika naszego serwisu internetowego. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

1. dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,

2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,

3. utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,

4. dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

IV. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

Przeglądarka Opera

Przeglądarka Firefox