Czwartek, 26 maja 2022 r.   (VI tydzień Okresu Wielkanocnego)   św. Filipa Nereusza, kapłana - wspomnienie obowiązkowe

Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.

VI niedziela Wielkanocy,
22 maja 2022 r.

W dzień przed śmiercią, w Wielki Czwartek, Jezus wpaja w swój młody Kościół dwa słowa: pokój i radość.
"Daję wam mój pokój... nie tak jak daje świat" obiecał Jezus. Módlmy się o taki pokój.

1. Dziś o 17.00 w szkole jest spotkanie dla narzeczonych.
  2. Dziś po Mszy Świętej o 18.00 będzie spotkanie koła liturgicznego.
  3. W środę 25 maja o 18.00 jest nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek 26 maja po Mszy Świętej o 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do 20.00.
  5. W piątek 27 maja rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego.
  6. W najbliższy piątek 27 maja o 19.00 będzie spotkanie dla mężczyzn. Temat spotkania: "Dawid - otwartość na przebaczenie".
  7. W sobotę 28 maja jest rocznica śmierci bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego i pierwsze wspomnienie w Liturgii Kościoła.
  8. W niedzielę 29 maja jest uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  9. W najbliższą niedzielę 29 maja po Mszy Świętej o 9.30 będzie spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  10. W niedzielę 29 maja po Mszy Świętej o 11.00 będzie spotkanie rodziców dzieci rocznicowych. Rocznica I Komunii św. będzie 5 czerwca o 9.00.
  11. Nabożeństwo majowe odprawiane jest codziennie o 17.30.
  12. W związku z procesją Bożego Ciała zwracamy się z prośbą, jeśli ktoś może, o przynoszenie płatków kwiatów świeżych lub suszonych potrzebnych do sypania w czasie procesji. Można je zostawić w zakrystii.

W roku 2022 zapraszamy na wydarzenia:

(środa)
  Środa Popielcowa
Msze Święte o 7.30, 10.00, 17.00 i 18.00
27-30 marca   Parafialne rekolekcje wielkopostne
Msze Święte o 7.30, 10.00, 12.00, 17.00, 19.00
  Wielkanoc
  Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskego
(piątek)
  Rozpoczęcie nabożeństw fatimskich
  Rocznica Pierwszej Komunii Świętej
  Pierwsza Komunia Święta
godz. 9.00 - klasa 3a i godz. 11.00- klasa 3b
(czwartek)
  Boże Ciało
  Pierwsza Komunia Święta
godz. 11.00 - klasa 3c

25 lipca
(niedziela)

Poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców
6-7 sierpnia   Gościmy 309. Warszawską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę
  Uroczystość odpustowa Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Suma odpustowa o godz. 12.30
  Sakramentu bierzmowania udzieli ks. kard. Kazimierz Nycz
4-6 grudnia   Parafialne rekolekcje adwentowe
Msze Święte o 6.45, 10.00, 12.00, 17.00, 19.00
6 grudnia
(wtorek)
  Odpust patrona parafii, św. Mikołaja

I. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego stosujemy się tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika naszego serwisu internetowego. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

1. dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,

2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,

3. utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,

4. dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

IV. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

Przeglądarka Opera

Przeglądarka Firefox