Czwartek, 29 października 2020 r.   (XXX tydzień Okresu Zwykłego)

XXX niedziela zwykła,
 25 października 2020 r.

Jezus buduje Świątynię Swego Ciała. My nią jesteśmy. Zasadą duchowej świątyni jest przyjęcie życia łaski. Żyjesz łaską?

1. Dziś nie będzie spotkania Apostolatu Maryjnego i grupy biblijnej.
  2. Dziś o 17.00 będzie kolejne spotkanie dla narzeczonych.
  3. We wtorek 27 października nie będzie spotkania chóru parafialnego.
  4. W środę 28 października o 18.00 jest nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych codziennie o 17.30.
  6. W najbliższą niedzielę 1 listopada jest uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta o 12.30 będzie odprawiona za zmarłych (przyjmujemy intencje). Po Mszy Świętej będzie procesja żałobna wokół kościoła i czytane będą wypominki jednorazowe. Nie będzie modlitw na cmentarzu.
  7. Przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe w zakrystii, w kancelarii i na cmentarzu w sobotę 31 października od 9.00 do 13.00 i w niedzielę 1 listopada od 9.00 do 12.00.
  8. Przez cały listopad można zyskać odpust zupełny i ofiarować jedynie za zmarłych, nawiedzając cmentarz lub kościół.
  9. W piątek 30 października zapraszamy dzieci na nabożeństwo różańcowe. Będzie rozdanie nagród za uczestnictwo w różańcu. Dzieci prosimy, aby przyniosły indeksy w środę.
  10. W naszej świątyni, przy obecnych ograniczeniach może uczestniczyć 60 osób. Prosimy o zachowywanie wszystkich obowiązujących nas przepisów.