Wtorek, 31 marca 2020 r.   (V tydzień Wielkiego Postu)

V niedziela Wielkiego Postu,
29 marca 2020 r.

Czasem wydaje się, że kończy się nawet nadzieja i trzeba się poddać losowi. Tam, gdzie kończy się porządek świata, zaczyna się strefa Boga. Łazarz jest wyraźnym świadkiem Boga życia. W całym swoim trudzie zostaw miejsce na Obecność Boga. Ufaj wbrew świadectwu oczu.

1. Dziś o 18.30 rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne transmitowane na kanale YouTube, które wygłosi ks. bp Michał Janocha w kościele seminaryjnym. Zachęcam do uczestnictwa.
  2. W związku z ograniczeniami w uczestnictwie w nabożeństwach, na Mszach Świętych proszę o uczestnictwo osób, które zamówiły intencje (nie więcej niż 5 osób). Nabożeństwa Gorzkich żali, drogi krzyżowej i pierwszosobotnie zostają odwołane. Proszę uczestniczyć w nich przez media lub samemu w domu.
  3. Spowiedź proszę umówić z księdzem indywidualnie.