Piątek, 22 listopada 2019 r.   (XXXIII tydzień Okresu Zwykłego)   św. Cecylii, dziewicy, męczennicy - wspomnienie obowiązkowe

XXXIII niedziela zwykła,
17 listopada 2019 r.

Pan Jezus nas dziś ostrzega:
"Strzeżcie się, aby was nie zwiedziono". Nie ufajcie kłamcom i fałszywym prorokom.
"Nie trwóżcie się". Bądźcie mocni w wierze. Bóg jest władcą historii.

1. Dziś na Mszy Świętej o 18.00 ks. bp Michał Janocha udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  2. Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za sprzątnięcie kościoła. Dziękuję naszym Braciom Strażakom za sprzątanie kościoła na wysokościach. Dziękuję za dar ołtarza - nowy klęcznik. Dziękuję za ciasta na kolację z Księdzem Biskupem.
  3. Od jutra do 26 listopada po Mszy Świętej o 7.30 nasz Apostolat Maryjny zaprasza na nowennę do Matki Bożej Cudownego Medalika.
  4. Spotkanie Apostolatu Maryjnego będzie w niedzielę 24 listopada o 10.30 w szkole obok kościoła.
  5. W środę 20 listopada o 18.00 jest nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. We czwartek 21 listopada po Mszy Świętej o 17.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy.
  7. 1 grudnia rozpoczniemy nasze rekolekcje adwentowe.
  8. Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz zaprasza na cykl spotkań „Myśląc z Wyszyńskim” w każdy trzeci czwartek miesiąca, od listopada 2019 r. do maja 2020 r. Miejscem spotkań będzie sala konferencyjna w Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ul. Miodowej 17/19 w Warszawie. Pierwsze spotkanie będzie w czwartek 21 listopada o 18.00. Zaproszenie.