Niedziela, 23 czerwca 2024 r.   (XII tydzień Okresu Zwykłego)

XII niedziela zwykła,
23 czerwca 2024 r.

Nie będzie zawsze cicho i nastrojowo. Burze spadają w nieprzewidzianym czasie. Nie krzycz, nie opuszczaj łodzi Jezusowej. Nie lękaj się. Jezus nie śpi. Z Nim jest łatwiej przeżyć.

1. Dziś po Mszy Świętej o 9.30 będzie spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  2. Jutro, w poniedziałek 24 czerwca, jest uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. W środę 26 czerwca o 18.00 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek 27 czerwca ks. prałat Władysław ma swoje imieniny. W najbliższą niedzielę będzie odprawiona Msza Święta w intencji Solenizanta o 7.30 i będziemy składać życzenia.
  5. W czwartek 27 czerwca po Mszy Świętej o 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do 20.00.
  6. W sobotę 29 czerwca jest uroczystość św. św. Apostołów Piotra i Pawła.
  7. W najbliższą sobotę 29 czerwca w imieniu Pana Sołtysa wsi Grzędy zapraszamy mieszkańców wsi Grzędy i wszystkich innych na Mszę Świętą i poświęcenie krzyża o 16.00 w Grzędach.
  8. Nabożeństwo czerwcowe odprawiane jest codziennie o 17.30.