Piątek, 10 lipca 2020 r.   (XIV tydzień Okresu Zwykłego)

XIV niedziela zwykła,
5 lipca 2020 r.

Na modlitwie często: prosimy, przepraszamy, dziękujemy, wynagradzamy Bogu. Czy próbowałeś przeżyć zachwyt Bogiem? Wysławiam Cię...

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o 12.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. Jutro, w poniedziałek 6 lipca o 18.00 będzie Msza Święta w intencji naszych zmarłych i wypominki.
  3. W środę 8 lipca o 18.00 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. We czwartek 9 lipca o 17.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy.
  5. Pani Burmistrz Barbara Galicz i Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II pt. "Nuty góralskie z pielgrzymek papieża Jana Pawła II do Polski". Koncert odbędzie się w niedzielę 19 lipca po Mszy Świętej o 12.30 w naszym kościele w Tarczynie.