Wtorek, 01 grudnia 2020 r.   (I tydzień Adwentu)

I niedziela Adwentu,
 29 listopada 2020 r.

Ewangelia pragnie obudzić nas utrudzonych codziennością, mówiąc, że oto jest blisko Pan, że dzisiaj tylko w wierze, ale niedługo i w sposób fizyczny spotkamy się z Bogiem. Patrzy Pan na dzieło naszego życia. Ono ma być zadatkiem życia wiecznego.

1. Rozpoczynamy dziś w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Marchewka, marianin. Rekolekcje będą trwały do wtorku. Spotkania w poniedziałek i wtorek będą o 6.45 (roraty), 10.00, 12.00, 17.00 i 19.00. Spowiadamy każdego dnia.
  2. Od jutra rozpoczynamy roraty, które będą odprawiane codziennie o 6.45. Zapraszamy.
  3. W związku z rekolekcjami Msza Święta wypominkowa z czytaniem wypominek będzie odprawiona za tydzień, 7 grudnia o 18.00.
  4. W środę 2 grudnia o 18.00 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. We czwartek 3 grudnia o 17.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy.
  6. Najbliższy piątek 4 grudnia jest I piątkiem miesiąca. Spowiadamy rano i popołudniu od 16.30.
  7. Najbliższa sobota 5 grudnia to I sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca po roratach.
  8. Najbliższa niedziela to 6 grudnia, dzień Patrona naszej parafii, św. Mikołaja. Będziemy modlić się o łaski dla naszej parafii.
  9. "Bóg zapłać" za ofiary złożone dziś na tacę na nasze Seminarium Duchowne.