Czwartek, 17 października 2019 r.   (XXVIII tydzień Okresu Zwykłego)   św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika - wspomnienie obowiązkowe

XXVIII Niedziela Zwykła,
13 października 2019 r.

Nie wystarczy wierzyć w Boga, trzeba wierzyć w Jezusa Chrystusa, który żyje w sakramentach, Słowie, w swoim Kościele.

1. Dziś jest ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O 17.30 odmówimy tylko różaniec, a o 18.00 będzie Msza Święta. Nie będzie procesji.
  2. Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej będą zbierane do puszek ofiary na stypendia dla zdolnej modzieży z ubogich rodzin. List pasterski Konferencji Episkopatu Polski z okazji nadchodzącego XIX Dnia Papieskiego.
  3. Dziś o 17.00 jest drugie spotkanie dla narzeczonych w szkole.
  4. Dziś po Mszy Świętej o 11.00 dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymają różańce.
  5. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są o 17.30. W poniedziałek, środę i piątek zapraszamy szczególnie dzieci, a we wtorek i czwartek młodzież.
  6. W środę 16 października przypada 41. rocznica wyboru papieża św. Jana Pawła II.
  7. W sobotę 19 października obchodzimy wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana, męczennika naszej archidiecezji.
  8. W sobotę 19 października o 9.00 będzie zbiórka młodszych ministrantów.
  9. W niedzielę 20 października obchodzimy niedzielę misyjną. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na misje katolickie.
  10. Wypominki roczne i jednorazowe za naszych bliskich zmarłych przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
  11. "Bóg zapłać" za dzisiejsze ofiary na spłatę naszego zadłużenia.