Sobota, 15 sierpnia 2020 r.   (XIX tydzień Okresu Zwykłego)   Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny - uroczystość

XIX niedziela zwykła,
9 sierpnia 2020 r.

Pan Jezus chce nam dziś powiedzieć, że ci, którzy za Nim poszli, spotkają się z czymś, co nie mieści się w wymiarach natury, przyrody, zdrowego rozsądku i doświadczenia. W wierze jest miejsce na cudowny udział Boga w naszym życiu.

1. W środę 12 sierpnia o 18.00 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. We czwartek 13 sierpnia o 17.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy.
  3. We czwartek jest 13 sierpnia. Zapraszamy na Mszę Świętą o 18.00 i nabożeństwo fatimskie z różańcem i procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Przynosimy świece.
  4. W sobotę 15 sierpnia jest uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  5. W niedzielę 16 sierpnia we wszystkich kościołach Archidiecezji Warszawskiej jest zbiórka do puszek na pomoc Libanowi i Dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Ofiary będą zbierane po każdej Mszy Świętej.