Sobota, 13 sierpnia 2022 r.   (XIX tydzień Okresu Zwykłego)   św. Męczenników Poncjana i Hipolita - wspomnienie dowolne

XIX niedziela zwykła,
7 sierpnia 2022 r.

Pan Jezus mówi w Ewangelii, że zbliża się nowy czas - taki, który będzie ważny w wieczności. Mamy czuwać, bo to nasz styl życia.

1. Serdecznie dziękuję za gościnność i dar serca dla pielgrzymów. Dziękuję piekarni tarczyńskiej, p. Piotrowi za pieczywo, pp. Drzewek ze sklepu mięsnego. Dziękuję paniom za upieczenie ciast, za przygotowanie i wydanie posiłków: p. Marii Dębskiej, p. Halinie Sowińskiej, p. Alicji Perzyna i p. Lenie. Dziękuję wszystkim, którzy angażowali się na rzecz pielgrzymów. Pielgrzymi niosą nasze intencje na Jasną Górę.
  2. Dziś jest pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o 12.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  3. W środę 10 sierpnia o 18.00 jest nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. We czwartek 11 sierpnia po Mszy Świętej o 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 20.00.
  5. W sobotę 13 sierpnia po Mszy Świętej o 18.00 będzie Nabożeństwo fatimskie. Odmówimy różaniec i będzie procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  6. W sierpniu kancelaria we wtorek i czwartek jest nieczynna.