Sobota, 22 stycznia 2022 r.   (II tydzień Okresu Zwykłego)   św. Wincentego, diakona i męczennika - wspomnienie dow.

II niedziela zwykła,
16 stycznia 2022 r.

Prawdziwy Bóg to nie ten wymyślony - to Bóg Jezusa Chrystusa, to Bóg z Kany: Bóg szczęścia, szczęścia kochania... i to kochania bez miary.

1. Od wtorku 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Szczegółowe informacje.
    2. W środę 19 stycznia o 18.00 jest nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    3. W środę 19 stycznia nasz ks. Mariusz ma imieniny. Polecamy drogiego Solenizanta opiece Matki Bożej i wypraszamy dary Ducha Świętego w posługiwaniu w naszej wspólnocie parafialnej.
    4. W czwartek 20 stycznia po Mszy Świętej o 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 20.00.
    5. W najbliższy piątek, 21 grudnia, o 19.00 będzie spotkanie dla mężczyzn. Będzie Msza Święta z konferencją: "Abraham - czy Bóg się spóźnił?".
    6. W najbliższą sobotę 22 stycznia w kościele o 10.00 będzie spotkanie młodszych ministrantów.
    7. Organizujemy wyjazd na sztukę do Seminarium 22 stycznia (sobota) o 16.00. Tegoroczny spektakl nosi tytuł "Oto człowiek". To oparta na faktach historia trudnych wyborów, wewnętrznych zmagań człowieka z samym sobą. Koszt wyjazdu to 15 zł. Wyjazd autokarem o 14.30. Można się jeszcze zapisać u ks. Markosa.
    8. W najbliższą niedzielę 23 stycznia zapraszamy na koncert pieśni bożonarodzeniowych "Dzwonna kolęda" o 13.30 w naszym kościele. Na koncert zapraszają: p. Burmistrz, ks. Proboszcz, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie. Więcej informacji na plakacie przy wyjściu z kościoła.
    9. W niedzielę 23 stycznia po Mszy Świętej o 18.00 będzie spotkanie koła biblijnego.
    10. W niedzielę 23 stycznia przypada 9 rocznica śmierci ks. kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski.