Sobota, 26 listopada 2022 r.   (XXXIV tydzień Okresu Zwykłego)

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata,
20 listopada 2022 r.

Wszechświat, którego królem jest Jezus, to wszechświat biednych, pokornych, grzeszników, którzy jak Dobry Łotr potrafią przyznać się do wyrządzonego zła.

1. Dziś po Mszy Świętej o 12.30 z racji uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia, za odmówienie którego można zyskać odpust.
  2. Dziś po Mszy Świętej o 18.00 będzie spotkanie grupy biblijnej.
  3. Jutro, w poniedziałek 21 listopada, o 18.30 będzie spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
  4. W środę 23 listopada o 18.00 jest nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. We czwartek 24 listopada po Mszy Świętej o 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 20.00.
  6. W niedzielę 27 listopada po Mszy Świętej o 9.30 będzie spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  7. Najbliższa niedziela 27 listopada jest I niedzielą Adwentu. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na nasze Seminarium Duchowne w Warszawie.
  8. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w II niedzielę Adwentu, 4 grudnia.