Dnia 07 stycznia 2018 r. Niedziela Chrztu Pańskiego.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy świętej o godzinie 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.
  2. W tym tygodniu w naszej Parafii kontynuujemy Wizytę Duszpasterską zwaną Kolędą, której celem jest pobłogosławienie domu, rodziny i bliższe poznanie problemów nurtujących naszych parafian. Bardzo prosimy aby każdego dnia mógł ktoś przyjechać po księdza (na godz. 16:30) i po zakończonej wizycie odwieść do domu. Rodzina, u której jest ksiądz odprowadza do sąsiadów. Na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona, kropidło, Pismo Święte i ewentualnie zeszyt do lekcji religii. Ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia
  3. Plan Kolędy:
    1. Poniedziałek 8 stycznia 2018 od godz. 16:30 – Jeziorzany; ul. Czarneckiego od ul. Reszki Pocztowa i Ogrodowa.
    2. Wtorek 9 stycznia 2018 od godz. 16.30: ul. Błońska bez bloków , strona parzysta i nieparzysta.
    3. Środa 10 stycznia 2018 od godz.: 16.30: ul Stępkowskiego (bez bloków od kościoła); ul. Stępkowskiego od końca , Górna,  Pogodna, Szkolna; ul. Al. Krakowska , Kotorydzka , Orzechowa, Polna i Żytnia.
    4. Czwartek 11 stycznia 2018 od godz. 16.30: ul. Warszawska (bez bloków).
    5. Piątek 12 stycznia 2018 od godz. 16.30: ul. Józefowice;  ul. Malinowa, Klonowa i Lipowa.
    6. Sobota 13 stycznia 2018 od godz.  9.30: Świętochów; Kolonia Komorniki i Kolonia Jeziorzany;           Komorniki.
  4. W tych dniach nie będzie czynna Kancelaria i nie będzie Mszy świętej o godzinie 17:00 i 18:00.
  5. Najbliższa niedziela to druga niedziela miesiąca, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia.
  6. Dyrektor, Rada Pedagogiczna i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Tarczynie zapraszają na Jasełka Bożonarodzeniowe, które będą przedstawione w GOK w Tarczynie 7 stycznia o godzinie 16:00.