Dnia 14 października 2018 r. Dwudziesta ósma niedziela zwykła.

1. Dziś obchodzimy 18. Dzień Papieski pod hasłem -Promieniowanie Ojcostwa, przy wyjściu z kościoła można złożyć dobrowolną ofiarę do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin, żywy pomnik dla Jana Pawła II – list, więcej informacji: www.dzielo.pl
  2. Dzisiaj o godzinie 17:00 są nauki dla narzeczonych, , nabożeństwo różańcowe o godzinie 17:30, o 19:00 spotkanie biblijne,  ofiary złożone na tacę przeznaczone są na spłatę naszego zadłużenia.
  3. Od dziś przyjmujemy na Wypominki za naszych bliskich zmarłych po każdej Mszy świętej w zakrystii oraz w kancelarii. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki, na których można wpisywać swoich bliskich zmarłych. Przypominamy, że Wypominki roczne jest Msza święta w pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 18:00 z czytaniem wypominek rocznych. Wypominki jednorazowe czytane są w Uroczystości Wszystkich Świętych na cmentarzy i w Dzień Zaduszny w kościele.
  4. W październiku nabożeństwa różańcowe, w naszym kościele odprawiane będą: w niedziele o godzinie 17:30, a w dni powszednie po mszy św. o godzinie 17:00. Do wspólnej modlitwy różańcowej zapraszamy dzieci młodzież i wszystkich naszych parafian. W tygodnia nabożeństwa różańcowe prowadzą: w poniedziałek, środę i piątek dzieci komunijne i rocznicowe, we wtorek i czwartek młodzież do bierzmowania, sobota i niedziela dorośli.
  5. We wtorek 16 października obchodzić będziemy wspomnienie św. Jadwigi i przypada 40 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Papieża.
  6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00 i Msza święta wieczorna.
  7. W czwartek wspominać będziemy bł. Jerzego Popiełuszkę kapłana i męczennika.
  8. W  piątek obchodzić będziemy wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika, Msze święte o godzinie 7:30, 17:00 i różaniec, o godzinie 18:00 Msza święta wieczorna i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  9. Najbliższa niedziela  to Niedziela Misyjna, ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na misje.
  10. Na prośbę wielu naszych parafian i Rady Parafialnej w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte w naszym kościele odprawiane będą jak w każdą niedzielę. Msza św. o godzinie 12:30, do tej pory odprawiana była na cmentarzu, a w tym roku odprawiana w kościele za zmarłych. Po tej Mszy wyruszy z kościoła procesja żałobna na nasz cmentarz ulicą Mszczonowską. Od bramy cmentarnej będą modlitwy żałobne za zmarłych i czytane wypominki jednorazowe.
  11. Ze spraw gospodarczych:
    1. Trwają prace przy remoncie ogrodzenia terenu wokół kościoła. Pozostało jeszcze położenie marmolitu oraz prace kosmetyczne.
    2. Składamu serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel.
    3. Zakończone zostały prace na cmentarzu - kładzenie kostki brukowej w głównych alejkach.