Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 18 marca 2018 r. Piąta niedziela Wielkiego Postu.

  1. Dzisiaj o godzinie 10:30 spotkanie modlitewne dla Apostolatu Maryjnego , po Mszy św. o godzinie 11:00 odbędzie się w naszym kościele zebranie dla dzieci, które w tym roku będą obchodzić rocznicę I Komunii Świętej i rodziców tych dzieci. a  nabożeństwo Gorzkich Żali o godzinie 17:30, po Mszy św. o godzinie 18:00 będzie spotkanie biblijne.
  2. Już za tydzień niedziela Palmowa. Dzisiaj po każdej Mszy św. ministranci przed kościołem sprzedawać będą piękne palmy. Dochód zasili fundusz ministrancki
  3. W środę o godzinie 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta wieczorna.
  4. W czwartek  o godzinie 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. O godzinie 18:00 Msza święta wieczorna.
  5. W piątek Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. NIE BĘDZIE drogi krzyżowej dla dzieci. Wszystkich Parafian serdecznie zapraszam na godzinę 18:00 na Mszę świętą wieczorną i Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta: ks. Czesława Oszkiela, Osiedle Ziółkowskiego, Ustronie, ul. Komornicka, ul. Grójecka i Rynek. Krzyż podczas Drogi Krzyżowej będzie niesiony przez przedstawicieli grup i delegacji z naszej Parafii jak również rozważanie przy poszczególnych stacjach:

Stacja 1: lektorzy i ministranci,

Stacja 2: Kościół Domowy,

Stacja 3: rodzice dzieci komunijnych,

Stacja 4: Rodzice dzieci rocznicowych,

Stacja 5: Apostolat Maryjny,

Stacja 6: Żywy Różaniec,

Stacja 7: Straż Pożarna z Tarczyna,

Stacja 8: młodzież do bierzmowania

Stacja 9: Chór Parafialny,

Stacja 10: Straż Pożarna z Suchodołu,

Stacja 11: Harcerze,

Stacja 12: Straż Pożarna z Kotorydza,

Stacja 13: Schola Parafialna,

Stacja 14: Księża

  1. Najbliższa niedziela to Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, która rozpoczyna Wielki Tydzień, podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie palm na znak triumfalnego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Zachęcamy dzieci do wykonania jak najpiękniejszych palm. Rozstrzygnięcie konkursu po Mszy świętej o godzinie 11:00.
  2. Zgodnie z naszą tradycją są zbierane ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. Zwracam się z serdeczną prośbą do Pań i Panów sołtysów o pomoc odnośnie zbiórki ofiar na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. W zakrystii są listy z upoważnieniem. Za każdą okazaną pomoc składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. W ostatnim czasie otrzymałem ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać i tym, którzy trudząc się zbierali te ofiary. Za każdą okazaną pomoc składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy przyszli z pomocą, abyśmy mogli godnie przeżyć czas rekolekcji.
  5. W sobotę 23 marca młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania wraz z ks. Jarosławem weźmie udział w spotkaniu w Świątyni Opatrzności Bożej.
'