Dnia 19 kwietnia 2015 r., Trzecia Niedziela Wielkanocna

1. Po Mszy św. o godz. 9:30 odbędzie się spotkanie dla Żywego Różańca na starej plebanii.
  2. Po Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej i dla rodziców tych dzieci w związku z I rocznicą Komunii św. tych dzieci.
  3. Dzisiaj rozpoczyna się w kościele ogólnopolski tydzień biblijny. Ks. Maciej zaprasza na godzinę 19:00 na kolejne spotkania biblijne. Tematem spotkania będzie Księga Psalmów – jak modlić się psalmami, jak je rozmieć i jak czytać. Spotkanie odbędzie się w kościele.
  4. Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie zapraszają mieszkańców na przygotowane przez siebie przedstawienie pt. Okna. Spektakl został przygotowany w ramach warsztatów profilaktycznych i będzie prezentowany dzisiaj o godzinie 16:00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00 i Msza święta wieczorna.
  6. W naszej Parafii organizujemy jednodniową Pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Pielgrzymka odbędzie się 16 maja tj. w sobotę. Wyjazd o godz. 6:00. Jest to pielgrzymka pod hasłem „Odnowa w Duchu Świętym”.
  7. W czwartek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski, o godzienie17:30 Adoracja w ciszy i o 18:00 Msza święta wieczorna.
  8. W sobotę obchodzić będziemy Święto św. Marka Ewangelisty.
  9. W najbliższą niedzielę tj. 26 kwietnia po Mszy św. o godz. 9:30  odbędzie się spotkanie dla Apostolatu Maryjnego. Spotkanie na starej plebanii.

10.  Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na tacę na renowację i konserwację dwóch konfesjonałów.