Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 26 kwietnia 2015 r. Czwarta Niedziela Wielkanocna

  1. Po Mszy św. o godz. 9:30 odbędzie się spotkanie dla Apostolatu Maryjnego. Spotkanie na starej plebanii.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00 i Msza święta wieczorna. Także w środę Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
  3. W czwartek o godzienie17:30 Adoracja w ciszy i o 18:00 Msza święta wieczorna.
  4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca a jednocześnie 1 maja rozpoczynamy piękny miesiąc maj i nabożeństwa majowe. Nabożeństwa majowe w naszej parafii odprawiane będą w dni powszednie po mszy św. o godzinie 18:00, a w niedzielę i święta o godzinie 17:30. Z racji I piątku miesiąca i święta św. Józefa Rzemieślnika msze święte będą o godz. 7:00, 8:00, 10:00, 16:00 (dla dzieci) i 18:00. Spowiedź św. rano podczas wszystkich mszy św. i po południu dla dzieci od 15:30. W najbliższy piątek jest dyspensa od potraw mięsnych.
  5. W najbliższą niedzielę tj. 3 maja - jest pierwsza niedziel miesiąca. Obchodzić będziemy 224 rocznicę Konstytucji 3 maja i Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, w tym roku także i w sobotę 2 maja.
  6. Zwracam się z serdeczną prośbą o zadbanie o wystrój kapliczek i krzyży przydrożnych, a także podtrzymanie tradycji nabożeństw majowych przy kapliczkach przydrożnych.
  7. W naszej Parafii organizujemy jednodniową Pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Pielgrzymka odbędzie się 16 maja tj. w sobotę. Wyjazd o godz. 6:00. Jest to pielgrzymka pod hasłem „Odnowa w Duchu Świętym”.
'