Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 03 maja 2015 r. Piąta Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziel miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.
  2. Dziś o godz. 16:00 w naszym kościele będzie Koncert Pieśni Maryjnych i Patriotycznych w wykonaniu artystów scen warszawskich. Na Koncert zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Tarczyn – Pani Barbara Galicz, Gminny Ośrodek Kultury i ksiądz Proboszcz.
  3. Nabożeństwa majowe w naszej Parafii odprawiane są dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18:00 a w niedziele o godzinie 17:30.
  4. Jutro – w poniedziałek obchodzić będziemy wspomnienie św. Floriana Męczennika, z tej racji o godzinie 17:00 w naszym kościele odprawiona będzie Msza św. w intencji o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla strażaków z Suchodołu, Kotorydza, Tarczyna i Prac Małych.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00 i Msza święta wieczorna i nabożeństwo majowe.
  6. W czwartek o godzienie17:30 Adoracja w ciszy i o 18:00 Msza święta wieczorna i nabożeństwo majowe.
  7. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Z racji Uroczystości jest udzielona dyspensa i można spożywać pokarmy mięsne.
  8. W naszej Parafii organizujemy jednodniową Pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Pielgrzymka odbędzie się 16 maja tj. w sobotę. Wyjazd o godz. 6:00. Jest to pielgrzymka pod hasłem „Odnowa w Duchu Świętym”. Osoby, które się zgłosiły, bardzo proszę o potwierdzenie swojego udziału w pielgrzymce.
  9. Apel Przewodniczącego KEP o zbiórce dla poszkodowanych w Nepalu.

10.  W najbliższą niedzielę tj. 10 maja o godzinie 17:00 rozpoczynamy nauki dla narzeczonych, którzy przygotowują się do sakramentu małżeństwa. Spotkania na starej plebanii wejście od strony Kancelarii.

'