Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Parafialne

Dnia 17 stycznia 2016 r. Drga niedziela zwykła.

 1. Trwa Wizyta Duszpasterska zwaną Kolędą, której celem jest pobłogosławienie domu, rodziny i bliższe poznanie problemów nurtujących naszych parafian. Bardzo prosimy aby każdego dnia mógł ktoś przyjechać po księdza i po zakończonej wizycie odwieść do domu. Rodzina, u której jest ksiądz odprowadza do sąsiadów. Na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona, kropidło, Pismo Święte i ewentualnie zeszyt do lekcji religii. Ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia
 2. Plan Kolędy:
  1. Poniedziałek 18 stycznia  - Osiedle Ustronie 7, 8, 9 oraz ul. Ziółkowskiego 12.
  2. Wtorek 19 stycznia  - ul. Ziółkowskiego 12A i 12B.
  3. Środa 20 stycznia – ul. Ks. Oszkiela 14, 14A i 14B oraz ul. Ziółkowskiego 8/10.
  4. Czwartek 21 stycznia –kolędy nie ma. We czwartek jest pogrzeb mamy księdza Pawła Sokala naszego wikariusza. Pogrzeb odbędzie się w kościele Rektorskim na cmentarzu Wszystkich Świętych w Lublinie.
  5. Piątek 22 stycznia – ul. Ziółkowskiego 12A, 12B, 12C, 14, 14A, 14B.
  6. Sobota 23 stycznia  – Jeżeli ktoś nie było podczas wyznaczonej kolędy a miałby życzenie zaprosić księdza, aby ksiądz poświęcił mieszkanie i wspólnie się pomodlił może to uczynić zgłaszając się do księdza celem ustalenia terminu kolędy. Takim terminem byłaby sobota 23 stycznia bądź inny uzgodniony dzień.
 3. W tych dniach nie będzie Mszy świętej o godzinie 18:00.
 4. W najbliższą niedzielę 24 stycznia chciałbym podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami z kolędy.
 5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę na spłatę naszego zadłużenia.
 6. Dzisiaj o godzinie 16:00 w Sali Teatralnej w GDK w Tarczynie odbędą się pięknie przygotowane Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego. Po przedstawieniu, uczniowie tego Liceum przeprowadzą dobrowolną zbiórkę pieniędzy  na rzecz ciężko chorego brata jednej z uczennic.
 7. Jutro 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Wezwani, by ogłaszać wielkie dzieła Pana”.
 8. W sobotę 23 stycznia o godzinie 18:00 w szkole na przeciwko kościoła odbędzie się kolejne spotkanie przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy na nie młodych, którzy pragną wziąć udział w przygotowaniu i którzy chcą wziąć udział w spotkaniu z papieżem Franciszkiem.
'